top of page

İADE ve DEĞİŞİM

      Web sitemiz üzerinden yapılan satın alma işlemlerinde, Mesafeli Satış Sözleşmesi (madde 13) gereğince müşterilerimiz 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir.

     İade ve değişim işlemi için sipariş numarası ile info@atelierminyon.com.tr adresine e-mail ile başvurmanız gerekmektedir.

    İade veya değişim talep  edilecek ürünlerin Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde yer alan  "cayma hakkı kullanılmayacak ürünler (madde14)" kapsamında olmaması gerekmektedir.

    İade edilecek ürün kullanılmamış hasarsız bir şeklide paket içeriğindeki tüm emtialar ile tarafımıza geri ulaştırılmalıdır. Herhangi bir hasar veya fiziksel değişikliğe uğramış ürünler iade alınmaz. İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra incelenerek iade işlemi başlatılacaktır.

    Online sitemizden alınan ürün yine sitemiz üzerinden iade edilebilir.Ürünle birlikte gönderilen garanti sertifikası ibrazı şartı ile mağazalarımızda gerekli yasal süreler dahilinde ücret iadesi olmaksızın değerinde veya daha pahalı bir ürünle aynı ürün grubunda olmak şartı ile değişim yapılabilir.
 

    Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen cayma söz konusu olursa belirtilen sürede değişim yapılır fakat para iadesi yapılmaz

bottom of page